Praha

LeitnerLeitner Tax s.r.o.

Audit Daňové poradenství

CZ 180 00 Praha 8, Voctářova 2449/5
t +420 228 883 921
e praha.office@leitnerleitner.com

Praha

Řešení Vám na míru

Výzvy v oblasti daní, auditu a Financial Advisory jsou různé. Proto je dobré mít svého zkušeného odborníka, se kterým můžete osobně prodiskutovat jednotlivá témata.

Odborníci ze společnosti LeitnerLeitner z naší kanceláře v Praze Vám poskytnou poradenství ve veškerých otázkách daní, auditu a Financial Advisory. Naši klienti sahají od malých a středních podniků po národní a mezinárodní koncerny, rodinné podniky, soukromé osoby a nadace.

Jedním z těžišť našeho poradenství je DPH. Tým zkušených odborníků na DPH komplexně zajišťuje veškeré aspekty ohledně daně z přidané hodnoty pro národní i mezinárodní klienty. Společně s našimi kolegy v Rakousku a ve střední a východní Evropě zabezpečíme, abyste dostali spolehlivé odpovědi při řešení problematiky přeshraničních transakcí – z jediného zdroje, rychle a bez zbytečné administrativní zátěže.

Dalším naším zaměřením je od začátku roku 2019 přímé daně a mezinárodní zdanění. Naši daňoví poradci Vám nabízejí praktická řešení a doporučení, která jsou funkční a dlouhodobá. Vaše kontaktní osoby jsou zkušení vynikající odborníci, kteří doprovázejí Vaši firmu s tvůrčími nápady a daňovými řešeními na míru.

Dále naši nabídku služeb v Praze doplňují auditorské služby a služby v oblasti Financial Advisory. Naši zkušení odborníci rádi poskytnou služby v oblasti auditu Vaší účetní závěrky nebo rychle a efektivně navrhnou vhodné řešení pro Vaše otázky v oblasti Financial Advisory. Při tom využíváme know-how z nejrůznějších oborů – a vždy po Vašem boku: Váš osobní poradce.

Akce

Naše akce se pořádají v českém jazyce – v případě zájmu klikněte zde.

Najděte svého experta